Anamur'un En güzel Manzaralı Oteli

Bir gün değil, her gün önceliğimiz sizsiniz!

Hakkımızda

Luna Piena Hotel Mersin ilimizin güzelim Turizm Kenti Anamur'da 2005 yılında açılmış merkeze sadece 1,5 km mesafede, denize sıfır konumunda, Turizm İşletme Belgeli iki yıldızlı göze çarpan bir tesistir.

Vizyon & Misyon

Hızla gelişen ve farklılaşan otelcilik sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle gündemi yakından takip etmek çevre şartlarını iyi kullanarak, personelimiz ile ekip çalışmalarını da ön planda tutup, güleryüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle birleştirip üstün kaliteli hizmeti, belli bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak prensibimizdir.
Luna Piena Hotel olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamak birinci hedefimizdir.
Günün değişen şartlarına göre kendimizi sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmek için gerekli tüm çabaları göstermekteyiz.
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini karşılayabilmek için, Luna Piena Hotel ailesi ve çalışanları olarak konuk odaklı bir hizmeti benimsiyoruz.

Tarihi ve Turistik Yerler

Anamur’un tarihi dokusu içerisinde kendinizi geçmiş ile iç içe hissedebileceğiniz, Anamurium Antik Kenti, Mamure Kalesi, Alaköprü, Köşekbükü mağarası büyüklü, küçüklü çok önemli tarih eserlerin arasında yer almaktadır.

Akdeniz'in En Temiz Denizi

Otelimizin anlaşmalı plajı alanı bulunmaktadır. Yaz aylarında motorlu su sporları ve rüzgâr sörfünün de yapıldığı sahilde Akdeniz’in en temiz sularında yüzmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Spor ve Oyun Alanları

Otelimize sadece 100 metre mesafede bulunan Dragon parkında sabah ve akşam sporlarınızı yapabilir, çocuklarınızı oyun parklarında güvenle eğlendirebilirsiniz.

Odalarımız

Evinizin rahatlığı Luna Piena konforunu yaşayın

Plaj

Otelimizin anlaşmalı plajı alanı ile güvenli bir deniz keyfi yaşayacaksınız

Restoran

Luna Piena’nın eşsiz lezzetlerini keşfedin

Bar

Yerli ve İthal içeceklerimizi tadabileceğiniz hoş bir ortam

Covid Bilgilendirmelerimiz

Adres: İskele Mahallesi 1710 sokak No:14 33650 Anamur/ Mersin

Mail: lunapienahotel@gmail.com

Telefon: +90 324 244 0045

.             : +90 324 814 90 45